Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku
  | |||||||||
60m ppł. | |||||||||
  | |||||||||
[K40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Szykulska | Renata | 1974-08-17 | LKS Polkowice | POL | 9.98 | - | 9.34 | 920 |
  | |||||||||
[K55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
- | Kieling | Anna | 1962-04-07 | Barwice | POL | DNF | - | DNF | 0 |
  | |||||||||
[M40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
- | Ratajczak | Maciej | 1977-08-30 | MUKS SZOK Bojanowo | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M45]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Olszewski | Marek | 1969-03-22 | Lidzbark Warmiński | POL | 11.63 | - | 10.36 | 513 |
  | |||||||||
[M50]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Jurek | Paweł | 1966-06-05 | Warszawa | POL | 11.93 | - | 10.48 | 490 |
2 | Listowski | Andrzej | 1968-09-26 | Bielsko-Biała | POL | 12.35 | - | 10.85 | 423 |
  | |||||||||
[M55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Krauze | Jerzy | 1963-07-14 | Koszalin | POL | 9.94 | - | 8.28 | 991 |
- | Siwak | Piotr | 1961-08-19 | KS Metraco Polkowice | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M60]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Musiał | Wiesław | 1957-10-20 | Śrem | POL | 9.46 | - | 7.78 | 1129 |
2 | Sut | Andrzej | 1957-09-25 | Łódź | POL | 10.00 | - | 8.22 | 1007 |
3 | Grzyb | Marek | 1955-03-27 | Olsztyn | POL | 10.86 | - | 8.93 | 825 |
  | |||||||||
[M65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Lorenz | Sylwester | 1950-12-11 | AZS Poznań | POL | 10.82 | - | 8.34 | 975 |
  | |||||||||
[M70]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kikowski | Wojciech | 1948-01-29 | Zduńska Wola | POL | 12.23 | - | 9.16 | 770 |
  | |||||||||
60m | |||||||||
  | |||||||||
[K35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Ratajczak | Alina | 1981-02-05 | MUKS SZOK Bojanowo | POL | 8.44 | - | 8.29 | 881 |
2 | Kalista-Łebek | Beata | 1980-08-09 | Grodzisk Maz | POL | 9.60 | - | 9.43 | 621 |
  | |||||||||
[K40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Adryjańczyk | Małgorzata | 1974-02-12 | Toruń | POL | 9.02 | - | 8.53 | 822 |
2 | Grabowska | Joanna | 1975-04-15 | Toruń | POL | 9.42 | - | 8.91 | 734 |
3 | Brulińska | Monika | 1976-08-02 | Płock | POL | 9.57 | - | 9.05 | 702 |
4 | Sucharska-Czapska | Izabella | 1974-03-06 | Warszawa | POL | 9.76 | - | 9.23 | 663 |
5 | Widalska | Marta | 1976-03-18 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | 11.71 | - | 11.08 | 325 |
  | |||||||||
[K50]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Sambor | Elżbieta | 1965-01-13 | Elbląg | POL | 10.13 | - | 8.88 | 740 |
  | |||||||||
[K55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Helbik | Barbara | 1961-04-07 | Pszczyna | POL | 9.41 | - | 7.93 | 972 |
2 | Kieling | Anna | 1962-04-07 | Barwice | POL | 10.03 | - | 8.46 | 839 |
3 | Jędrasiak | Renata | 1963-05-05 | KS Metraco Polkowice | POL | 10.16 | - | 8.57 | 813 |
4 | Wojciechowska | Małgorzata | 1960-02-11 | Brzoza | POL | 11.04 | - | 9.31 | 646 |
5 | Żmudzka | Grażyna | 1959-08-06 | AWF Gdańsk | POL | 11.20 | - | 9.44 | 619 |
6 | Janicka | Lidia | 1963-03-04 | Nowe Miasto nad Wartą | POL | 11.54 | - | 9.73 | 560 |
  | |||||||||
[K65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Bartosik | Ewa | 1951-03-15 | Ostrołęka | POL | 9.51 | - | 7.37 | 1123 |
2 | Grygorowicz | Teresa | 1952-12-16 | KS Metraco Polkowice | POL | 13.49 | - | 10.45 | 427 |
3 | Malgrem | Maria | 1951-07-22 | Tomaszkowo | POL | 17.53 | - | 13.58 | 57 |
  | |||||||||
[K75]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Romanowska | Helena | 1941-03-21 | Olsztyn | POL | 16.76 | - | 11.60 | 251 |
  | |||||||||
[K80]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Sambor | Teresa | 1937-10-12 | Elbląg | POL | 17.34 | - | 11.18 | 310 |
  | |||||||||
[K90]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kalinowska | Elżbieta | 1927-01-23 | Toruń | POL | 27.87 | - | 14.98 | 3 |
  | |||||||||
[M35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Zimny | Emanuel | 1981-01-28 | Sochaczew | POL | 7.98 | - | 7.88 | 581 |
2 | Cuber | Wojciech | 1982-05-12 | Złotów | POL | 8.60 | - | 8.49 | 376 |
- | Kasta | Kamil | 1983-06-23 | KS BIEGI Grodzisk Maz. | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Jaworski | Igor | 1975-06-26 | Otwock | POL | 7.27 | - | 6.94 | 985 |
2 | Grzybowski | Przemysław | 1978-03-05 | Ksawerów | POL | 8.09 | - | 7.73 | 639 |
3 | Szczodrzyński | Piotr | 1974-04-13 | Poznań | POL | 8.19 | - | 7.82 | 604 |
4 | Patyna | Tomasz | 1978-05-11 | Sępólno Krajeńskie | POL | 8.34 | - | 7.96 | 552 |
5 | Syma | Sebastian | 1976-03-21 | Myszków | POL | 8.70 | - | 8.31 | 432 |
- | Guzowski | Krzysztof | 1975-01-15 | Złotniki | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M45]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Górny | Jacek | 1971-07-03 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | 8.27 | - | 7.64 | 674 |
- | Wieczorek | Konstanty | 1969-09-17 | Białobrzegi | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M50]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Ditrich | Jacek | 1966-10-28 | Szubin | POL | 7.93 | - | 7.09 | 913 |
2 | Więcek | Jacek | 1964-07-16 | Warszawa | POL | 9.03 | - | 8.07 | 513 |
  | |||||||||
[M55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Krakowiak | Dariusz | 1963-01-31 | Sępólno Krajeńskie | POL | 8.12 | - | 7.02 | 946 |
2 | Krauze | Jerzy | 1963-07-14 | Koszalin | POL | 8.19 | - | 7.08 | 918 |
3 | Wojciechowski | Eugeniusz | 1960-02-17 | Brzoza | POL | 8.72 | - | 7.54 | 715 |
- | Siwak | Piotr | 1961-08-19 | KS Metraco Polkowice | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M60]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kubiczek | Piotr | 1957-01-16 | Kozy | POL | 8.27 | - | 6.91 | 999 |
2 | Sut | Andrzej | 1957-09-25 | Łódź | POL | 8.56 | - | 7.16 | 881 |
3 | Zduniak | Krzysztof | 1957-08-12 | Łódź | POL | 8.72 | - | 7.29 | 822 |
4 | Kwapisz | Marek | 1956-09-26 | Łódź | POL | 9.24 | - | 7.72 | 642 |
5 | Gulbicki | Tadeusz | 1954-04-03 | Dobre Miasto | POL | 9.39 | - | 7.85 | 592 |
6 | Wójcik | Julian | 1954-02-10 | Stargard | POL | 9.92 | - | 8.29 | 438 |
- | Mielcarek | Błażej | 1955-02-14 | Ściborze | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Lorenz | Sylwester | 1950-12-11 | AZS Poznań | POL | 8.70 | - | 7.00 | 956 |
2 | Tomczak | Jan | 1952-12-27 | Jarocin | POL | 8.79 | - | 7.07 | 922 |
3 | Apostoł | Marian | 1952-09-28 | Kraków | POL | 8.81 | - | 7.09 | 913 |
4 | Mielcarek | Marek | 1948-12-27 | Bydgoszcz | POL | 9.04 | - | 7.27 | 831 |
5 | Hoffmann | Zygfryd | 1951-01-26 | Stargard | POL | 9.08 | - | 7.31 | 813 |
6 | Gamracy | Leszek | 1950-09-19 | Gliwice | POL | 10.31 | - | 8.30 | 435 |
7 | Grygorowicz | Bogdan | 1949-02-08 | KS Metraco Polkowice | POL | 10.88 | - | 8.76 | 299 |
8 | Milewski | Andrzej | 1948-12-27 | Toruń | POL | 17.59 | - | 14.15 | 0 |
- | Nath | Janusz | 1949-12-08 | Toruń | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M70]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Repczyński | Aleksander | 1947-08-24 | Świnoujście | POL | 10.08 | - | 7.76 | 627 |
2 | Burdzy | Mieczysław | 1946-02-01 | Stargard | POL | 10.42 | - | 8.02 | 530 |
  | |||||||||
[M75]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Jóźwiak | Alfred | 1942-08-30 | Mława | POL | 9.16 | - | 6.69 | 1110 |
2 | Frąckowiak | Jan | 1939-06-21 | Bydgoszcz | POL | 10.60 | - | 7.74 | 635 |
3 | Korolko | Edward | 1940-10-13 | Toruń | POL | 11.18 | - | 8.17 | 478 |
  | |||||||||
[M80]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Grzelak | Jan | 1938-10-23 | AZS Łódź | POL | 10.74 | - | 7.38 | 783 |
2 | Osóbka | Tomasz | 1937-08-21 | Toruń | POL | 15.38 | - | 10.57 | 11 |
  | |||||||||
[M85]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wierzchowski | Henryk | 1932-11-06 | Toruń | POL | 14.46 | - | 9.25 | 183 |
- | Przyborowski | Jerzy | 1930-06-15 | Radom | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[pk]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wieteska | Tomasz | 2001-10-07 | UKS Błyskawica | POL | 7.25 | - | 7.25 | 840 |
2 | Anders | Rafał | 1993-02-18 | Koszalin | POL | 7.58 | - | 7.58 | 698 |
3 | Ditrich | Radosław | 2000-07-05 | Szubin | POL | 7.69 | - | 7.69 | 654 |
4 | Burzyńska | Kinga | 2003-09-17 | Sochaczew | POL | 8.70 | - | 8.70 | 782 |
5 | Lewandowska | Weronika | 2003-04-02 | Sochaczew | POL | 9.03 | - | 9.03 | 707 |
6 | Karczewska | Justyna | 2002-08-09 | Sochaczew | POL | 9.39 | - | 9.39 | 629 |
  | |||||||||
3000m | |||||||||
  | |||||||||
[K35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pawłowska | Dorota | 1980-03-13 | Zamek Kurzętnik | POL | 11:33.99 | - | 11:24.41 | 701 |
  | |||||||||
[K40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kowalska | Magdalena | 1978-06-10 | Toruń | POL | 11:54.07 | - | 11:16.51 | 722 |
  | |||||||||
[K55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pieczulis | Krystyna | 1962-11-12 | Olsztyn | POL | 13:03.65 | - | 10:48.31 | 802 |
  | |||||||||
[K60]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wiszenko | Elżbieta | 1958-10-01 | Czaplino | POL | 17:45.96 | - | 13:56.46 | 348 |
2 | Gulbicka | Halina | 1957-09-21 | Dobre Miasto | POL | 17:46.02 | - | 13:56.51 | 348 |
  | |||||||||
[M35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Witkowski | Paweł | 1979-07-16 | Wieliszew Heron Team | POL | 10:34.22 | - | 10:28.64 | 373 |
2 | Cuber | Wojciech | 1982-05-12 | Złotów | POL | 11:34.22 | - | 11:28.11 | 192 |
3 | Bralski | Andrzej | 1980-08-14 | #ZabieganiNocą | POL | 11:34.54 | - | 11:28.43 | 192 |
  | |||||||||
[M40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pawłowski | Mariusz | 1976-01-25 | KS Kurzętnik Biega | POL | 09:50.80 | - | 09:25.63 | 629 |
2 | Góra | Sylwester | 1974-09-08 | Okonek | POL | 11:03.64 | - | 10:35.37 | 350 |
3 | Trębski | Krzysztof | 1975-09-13 | Okonek | POL | 11:06.84 | - | 10:38.43 | 339 |
4 | Prokopiuk | Robert | 1975-03-25 | KS BIEGI Grodzisk Maz. | POL | 11:18.15 | - | 10:49.26 | 304 |
  | |||||||||
[M45]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Racławski | Dariusz | 1973-03-31 | W S P Inowrocław | POL | 12:06.01 | - | 11:10.25 | 240 |
  | |||||||||
[M50]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Patalon | Adam | 1968-09-06 | Marzęcice | POL | 10:56.99 | - | 09:43.60 | 549 |
2 | Nowakowski | Jacek | 1966-12-04 | Warszawa | POL | 11:05.06 | - | 09:50.77 | 519 |
3 | Góralski | Krzysztof | 1964-08-14 | Toruń | POL | 11:44.57 | - | 10:25.87 | 383 |
4 | Zawadzki | Kazimierz | 1964-06-09 | Błotnia | POL | 12:09.91 | - | 10:48.38 | 306 |
  | |||||||||
[M55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Różycki | Ryszard | 1959-01-24 | Klub Kociewiak Tczew | POL | 13:15.59 | - | 11:18.08 | 219 |
2 | Kwiatkowski | Ryszard | 1963-03-23 | Olsztyn | POL | 13:46.67 | - | 11:44.57 | 153 |
3 | Wiese | Grzegorz | 1961-12-20 | Grom Więcbork | POL | 15:15.91 | - | 13:00.63 | 29 |
  | |||||||||
[M60]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kasprzyk | Ludwik | 1958-04-06 | Olsztyn | POL | 12:56.49 | - | 10:32.61 | 359 |
  | |||||||||
[M65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Dziekoński | Tadeusz | 1950-08-29 | Białystok | POL | 11:56.37 | - | 09:15.12 | 678 |
2 | Rozum | Janusz | 1951-01-16 | Warszawa | POL | 14:19.05 | - | 11:05.68 | 254 |
  | |||||||||
[M70]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Szymański | Jerzy | 1944-03-08 | Kurzętnik | POL | 17:37.28 | - | 12:54.14 | 36 |
  | |||||||||
[pk]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pawłowska | Kamila | 2000-07-18 | Zamek Kurzętnik | POL | 10:35.45 | - | 10:35.45 | 840 |
  | |||||||||
3000m chód | |||||||||
  | |||||||||
[K40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
- | Grinholc | Iwona | 1975-09-07 | Rumia | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[K45]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Lisowska | Alicja | 1969-02-27 | Grudziądz | POL | 16:40.83 | - | 15:02.35 | 911 |
  | |||||||||
[K55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
- | Żmudzka | Grażyna | 1959-08-06 | AWF Gdańsk | POL | DQ | - | DQ | 0 |
  | |||||||||
[M40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
- | Grinholc | Grzegorz | 1977-03-05 | Rumia | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kwita | Zbigniew | 1959-09-16 | Przeźmierowo | POL | 16:26.10 | - | 13:45.37 | 857 |
2 | Wiese | Grzegorz | 1961-12-20 | Grom Więcbork | POL | 21:35.74 | - | 18:04.53 | 447 |
  | |||||||||
[M60]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Łuniewski | Mirosław | 1957-01-25 | Reda | POL | 16:19.26 | - | 13:03.41 | 935 |
  | |||||||||
[M65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Gamracy | Leszek | 1950-09-19 | Gliwice | POL | 23:42.30 | - | 18:03.22 | 448 |
  | |||||||||
200m | |||||||||
  | |||||||||
[K40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Adryjańczyk | Małgorzata | 1974-02-12 | Toruń | POL | 30.33 | 0 | 28.51 | 768 |
2 | Grabowska | Joanna | 1975-04-15 | Toruń | POL | 30.73 | 0 | 28.88 | 745 |
3 | Sucharska-Czapska | Izabella | 1974-03-06 | Warszawa | POL | 32.83 | 0 | 30.86 | 627 |
  | |||||||||
[K55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Jędrasiak | Renata | 1963-05-05 | KS Metraco Polkowice | POL | 33.67 | 0 | 27.98 | 801 |
2 | Kieling | Anna | 1962-04-07 | Barwice | POL | 35.97 | 0 | 29.89 | 684 |
3 | Pieczulis | Krystyna | 1962-11-12 | Olsztyn | POL | 36.45 | 0 | 30.29 | 660 |
4 | Żmudzka | Grażyna | 1959-08-06 | AWF Gdańsk | POL | 40.06 | 0 | 33.29 | 497 |
  | |||||||||
[K60]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wiszenko | Elżbieta | 1958-10-01 | Czaplino | POL | 37.03 | 0 | 29.47 | 709 |
  | |||||||||
[K65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Grygorowicz | Teresa | 1952-12-16 | KS Metraco Polkowice | POL | 47.27 | 0 | 35.85 | 376 |
  | |||||||||
[M35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Cuber | Wojciech | 1982-05-12 | Złotów | POL | 28.47 | 0 | 27.98 | 308 |
- | Kasta | Kamil | 1983-06-23 | KS BIEGI Grodzisk Maz. | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Walczak | Mariusz | 1975-05-30 | Klub Sportowy WEJHER | POL | 25.69 | 0 | 24.37 | 649 |
2 | Grzybowski | Przemysław | 1978-03-05 | Ksawerów | POL | 25.96 | 0 | 24.63 | 620 |
3 | Sekieta | Radosław | 1976-04-13 | MLUKS Rawa Mazowiecka | POL | 26.64 | 0 | 25.28 | 551 |
4 | Prokopiuk | Robert | 1975-03-25 | KS BIEGI Grodzisk Maz. | POL | 26.96 | 0 | 25.58 | 521 |
5 | Syma | Sebastian | 1976-03-21 | Myszków | POL | 28.93 | 0 | 27.45 | 350 |
- | Guzowski | Krzysztof | 1975-01-15 | Złotniki | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M45]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pęczek | Adam | 1972-01-14 | RKS Łódź | POL | 27.03 | 0 | 24.76 | 606 |
2 | Górny | Jacek | 1971-07-03 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | 27.25 | 0 | 24.96 | 584 |
3 | Czepek | Andrzej | 1970-08-16 | Nowe Miasto Lubawskie | POL | 28.08 | 0 | 25.72 | 507 |
- | Wieczorek | Konstanty | 1969-09-17 | Białobrzegi | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M50]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Miduch | Ryszard | 1964-01-19 | Puławy | POL | 26.54 | 0 | 23.46 | 754 |
2 | Wideł | Marek | 1968-01-26 | Nowy Sącz | POL | 27.58 | 0 | 24.38 | 647 |
3 | Sekowski | Marek | 1966-04-25 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | 29.09 | 0 | 25.72 | 507 |
4 | Więcek | Jacek | 1964-07-16 | Warszawa | POL | 30.24 | 0 | 26.73 | 412 |
5 | Dalidowicz | Ryszard | 1968-06-08 | Elbląg | POL | 30.84 | 0 | 27.26 | 366 |
  | |||||||||
[M55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pietrzak | Waldemar | 1959-08-24 | Miłonice | POL | 27.58 | 0 | 23.53 | 746 |
2 | Żurawski | Bogumił | 1959-04-14 | Płock | POL | 28.32 | 0 | 24.16 | 672 |
- | Antkowiak | Mirosław | 1962-11-01 | Golina | POL | DNS | - | DNS | 0 |
- | Krakowiak | Dariusz | 1963-01-31 | Sępólno Krajeńskie | POL | DNS | - | DNS | 0 |
- | Siwak | Piotr | 1961-08-19 | KS Metraco Polkowice | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M60]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kubiczek | Piotr | 1957-01-16 | Kozy | POL | 27.49 | 0 | 22.61 | 860 |
2 | Sut | Andrzej | 1957-09-25 | Łódź | POL | 28.19 | 0 | 23.19 | 787 |
3 | Zduniak | Krzysztof | 1957-08-12 | Łódź | POL | 29.48 | 0 | 24.25 | 662 |
4 | Kwapisz | Marek | 1956-09-26 | Łódź | POL | 31.32 | 0 | 25.76 | 503 |
5 | Kostra | Zbigniew | 1955-01-01 | Wejherowo | POL | 32.02 | 0 | 26.34 | 447 |
6 | Wójcik | Julian | 1954-02-10 | Stargard | POL | 35.24 | 0 | 28.99 | 235 |
- | Gulbicki | Tadeusz | 1954-04-03 | Dobre Miasto | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Apostoł | Marian | 1952-09-28 | Kraków | POL | 29.71 | 0 | 23.46 | 754 |
2 | Mielcarek | Marek | 1948-12-27 | Bydgoszcz | POL | 31.27 | 0 | 24.69 | 613 |
3 | Hoffmann | Zygfryd | 1951-01-26 | Stargard | POL | 31.82 | 0 | 25.12 | 568 |
4 | Niezgoda | Stanisław | 1949-05-10 | Głogów | POL | 33.11 | 0 | 26.14 | 466 |
5 | Gamracy | Leszek | 1950-09-19 | Gliwice | POL | 37.23 | 0 | 29.39 | 209 |
6 | Grygorowicz | Bogdan | 1949-02-08 | KS Metraco Polkowice | POL | 37.88 | 0 | 29.91 | 177 |
7 | Dziekoński | Tadeusz | 1950-08-29 | Białystok | POL | 38.19 | 0 | 30.15 | 164 |
  | |||||||||
[M70]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Repczyński | Aleksander | 1947-08-24 | Świnoujście | POL | 34.83 | 0 | 26.21 | 459 |
2 | Burdzy | Mieczysław | 1946-02-01 | Stargard | POL | 35.75 | 0 | 26.90 | 397 |
  | |||||||||
[M75]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Jóźwiak | Alfred | 1942-08-30 | Mława | POL | 31.68 | 0 | 22.54 | 869 |
2 | Frąckowiak | Jan | 1939-06-21 | Bydgoszcz | POL | 40.08 | 0 | 28.52 | 268 |
3 | Nowacki | Czesław | 1943-01-26 | Toruń | POL | 49.27 | 0 | 35.06 | 4 |
  | |||||||||
[M80]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Grzelak | Jan | 1938-10-23 | AZS Łódź | POL | 42.47 | 0 | 28.31 | 283 |
  | |||||||||
[M85]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wierzchowski | Henryk | 1932-11-06 | Toruń | POL | 55.84 | 0 | 34.47 | 11 |
  | |||||||||
[pk]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Anders | Rafał | 1993-02-18 | Koszalin | POL | 24.23 | 0 | 24.23 | 664 |
2 | Ditrich | Radosław | 2000-07-05 | Szubin | POL | 24.70 | 0 | 24.70 | 612 |
3 | Burzyńska | Kinga | 2003-09-17 | Sochaczew | POL | 29.24 | 0 | 29.24 | 723 |
4 | Lewandowska | Weronika | 2003-04-02 | Sochaczew | POL | 30.46 | 0 | 30.46 | 650 |
5 | Karczewska | Justyna | 2002-08-09 | Sochaczew | POL | 33.29 | 0 | 33.29 | 497 |
  | |||||||||
400m | |||||||||
  | |||||||||
[K40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Adryjańczyk | Małgorzata | 1974-02-12 | Toruń | POL | 01:09.64 | - | 01:04.68 | 750 |
  | |||||||||
[K55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Jędrasiak | Renata | 1963-05-05 | KS Metraco Polkowice | POL | 01:18.26 | - | 01:04.02 | 768 |
2 | Pieczulis | Krystyna | 1962-11-12 | Olsztyn | POL | 01:24.30 | - | 01:08.96 | 639 |
  | |||||||||
[K60]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wiszenko | Elżbieta | 1958-10-01 | Czaplino | POL | 01:26.48 | - | 01:07.32 | 680 |
  | |||||||||
[K65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Gadomska | Maria | 1952-04-21 | Bydgoszcz | POL | 01:26.87 | - | 01:04.01 | 768 |
  | |||||||||
[M35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kupiec | Tomasz | 1982-05-31 | Rozbiegane Dobczyce | POL | 55.64 | - | 53.93 | 679 |
2 | Nagórek | Marcin | 1980-10-05 | Słupsk | POL | 55.80 | - | 54.09 | 672 |
3 | Witkowski | Paweł | 1979-07-16 | Wieliszew Heron Team | POL | 01:00.73 | - | 58.87 | 461 |
  | |||||||||
[M40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Walczak | Mariusz | 1975-05-30 | Klub Sportowy WEJHER | POL | 58.30 | - | 54.71 | 642 |
2 | Krygier | Marcin | 1977-04-08 | Kraków | POL | 58.49 | - | 54.89 | 634 |
- | Guzowski | Krzysztof | 1975-01-15 | Złotniki | POL | DNS | - | DNS | 0 |
- | Kobiałka | Konrad | 1978-01-08 | Warszawa | POL | DNS | - | DNS | 0 |
- | Sekieta | Radosław | 1976-04-13 | MLUKS Rawa Mazowiecka | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M45]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pęczek | Adam | 1972-01-14 | RKS Łódź | POL | 01:01.90 | - | 56.15 | 576 |
2 | Czepek | Andrzej | 1970-08-16 | Nowe Miasto Lubawskie | POL | 01:03.42 | - | 57.53 | 516 |
3 | Tereszczuk | Karol | 1972-02-22 | Piła | POL | 01:03.63 | - | 57.72 | 508 |
4 | Górny | Jacek | 1971-07-03 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | 01:06.37 | - | 01:00.20 | 410 |
  | |||||||||
[M50]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Gościniak | Włodzimierz | 1965-02-18 | Wilkowyja | POL | 01:00.04 | - | 52.54 | 748 |
2 | Listowski | Andrzej | 1968-09-26 | Bielsko-Biała | POL | 01:03.57 | - | 55.63 | 600 |
3 | Sekowski | Marek | 1966-04-25 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | 01:04.47 | - | 56.42 | 564 |
  | |||||||||
[M55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Antkowiak | Mirosław | 1962-11-01 | Golina | POL | 01:01.16 | - | 51.50 | 802 |
2 | Żurawski | Bogumił | 1959-04-14 | Płock | POL | 01:05.18 | - | 54.88 | 634 |
3 | Kwiatkowski | Ryszard | 1963-03-23 | Olsztyn | POL | 01:21.41 | - | 01:08.55 | 156 |
- | Opajdowski | Dariusz | 1962-02-04 | Gromadka | POL | DNS | - | DNS | 0 |
- | Pietrzak | Waldemar | 1959-08-24 | Miłonice | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M60]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kostra | Zbigniew | 1955-01-01 | Wejherowo | POL | 01:12.75 | - | 58.73 | 467 |
2 | Wójcik | Julian | 1954-02-10 | Stargard | POL | 01:21.41 | - | 01:05.72 | 228 |
  | |||||||||
[M65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Hoffmann | Zygfryd | 1951-01-26 | Stargard | POL | 01:14.99 | - | 57.77 | 506 |
2 | Niezgoda | Stanisław | 1949-05-10 | Głogów | POL | 01:18.36 | - | 01:00.37 | 403 |
3 | Grygorowicz | Bogdan | 1949-02-08 | KS Metraco Polkowice | POL | 01:26.49 | - | 01:06.63 | 203 |
- | Apostoł | Marian | 1952-09-28 | Kraków | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
800m | |||||||||
  | |||||||||
[K35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pawłowska | Dorota | 1980-03-13 | Zamek Kurzętnik | POL | 02:37.63 | - | 02:32.40 | 650 |
  | |||||||||
[K40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Brulińska | Monika | 1976-08-02 | Płock | POL | 02:59.45 | - | 02:46.69 | 473 |
  | |||||||||
[K60]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Gulbicka | Halina | 1957-09-21 | Dobre Miasto | POL | 04:27.64 | - | 03:26.03 | 131 |
  | |||||||||
[M35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kupiec | Tomasz | 1982-05-31 | Rozbiegane Dobczyce | POL | 02:10.90 | - | 02:07.21 | 605 |
2 | Witkowski | Paweł | 1979-07-16 | Wieliszew Heron Team | POL | 02:13.97 | - | 02:10.19 | 543 |
3 | Zimny | Emanuel | 1981-01-28 | Sochaczew | POL | 02:14.91 | - | 02:11.11 | 525 |
4 | Bralski | Andrzej | 1980-08-14 | #ZabieganiNocą | POL | 02:30.23 | - | 02:25.99 | 271 |
  | |||||||||
[M40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Sekieta | Radosław | 1976-04-13 | MLUKS Rawa Mazowiecka | POL | 02:11.79 | - | 02:03.74 | 681 |
2 | Trębski | Krzysztof | 1975-09-13 | Okonek | POL | 02:20.05 | - | 02:11.49 | 517 |
- | Kobiałka | Konrad | 1978-01-08 | Warszawa | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M45]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Tereszczuk | Karol | 1972-02-22 | Piła | POL | 02:29.05 | - | 02:14.98 | 451 |
  | |||||||||
[M50]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Miduch | Ryszard | 1964-01-19 | Puławy | POL | 02:20.05 | - | 02:02.07 | 720 |
2 | Gościniak | Włodzimierz | 1965-02-18 | Wilkowyja | POL | 02:20.47 | - | 02:02.43 | 711 |
3 | Listowski | Andrzej | 1968-09-26 | Bielsko-Biała | POL | 02:26.15 | - | 02:07.38 | 601 |
4 | Sekowski | Marek | 1966-04-25 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | 02:33.70 | - | 02:13.96 | 470 |
  | |||||||||
[M55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kwiatkowski | Ryszard | 1963-03-23 | Olsztyn | POL | 02:55.54 | - | 02:26.84 | 259 |
2 | Wiese | Grzegorz | 1961-12-20 | Grom Więcbork | POL | 03:31.63 | - | 02:57.03 | 9 |
- | Nowak | Stanisław | 1963-01-14 | Warszawa | POL | DNS | - | DNS | 0 |
- | Opajdowski | Dariusz | 1962-02-04 | Gromadka | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Dziekoński | Tadeusz | 1950-08-29 | Białystok | POL | 02:45.09 | - | 02:05.62 | 639 |
2 | Werecki | Zygmunt | 1950-07-17 | Zduńska Wola | POL | 03:00.83 | - | 02:17.59 | 404 |
  | |||||||||
[M70]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Szymański | Jerzy | 1944-03-08 | Kurzętnik | POL | 04:22.68 | - | 03:08.89 | 0 |
  | |||||||||
skok w dal | |||||||||
  | |||||||||
[K35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Ratajczak | Alina | 1981-02-05 | MUKS SZOK Bojanowo | POL | 4.64 | 0 | 4.99 | 734 |
  | |||||||||
[K40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Szykulska | Renata | 1974-08-17 | LKS Polkowice | POL | 4.71 | 0 | 5.44 | 837 |
2 | Pełka-Witt | Jolanta | 1976-03-03 | Rozgarty | POL | 3.40 | 0 | 3.93 | 493 |
  | |||||||||
[K55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Helbik | Barbara | 1961-04-07 | Pszczyna | POL | 3.94 | 0 | 5.65 | 886 |
2 | Wojciechowska | Małgorzata | 1960-02-11 | Brzoza | POL | 2.83 | 0 | 4.06 | 522 |
  | |||||||||
[K65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Bartosik | Ewa | 1951-03-15 | Ostrołęka | POL | 3.54 | 0 | 5.87 | 937 |
  | |||||||||
[M35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Śliwka | Rafał | 1982-03-17 | Szczecin | POL | 5.13 | 0 | 5.40 | 589 |
- | Kasta | Kamil | 1983-06-23 | KS BIEGI Grodzisk Maz. | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Patyna | Tomasz | 1978-05-11 | Sępólno Krajeńskie | POL | 4.80 | 0 | 5.41 | 591 |
2 | Prokopiuk | Robert | 1975-03-25 | KS BIEGI Grodzisk Maz. | POL | 4.48 | 0 | 5.05 | 519 |
- | Ratajczak | Maciej | 1977-08-30 | MUKS SZOK Bojanowo | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M45]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Olszewski | Marek | 1969-03-22 | Lidzbark Warmiński | POL | 4.96 | 0 | 5.98 | 707 |
  | |||||||||
[M50]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wideł | Marek | 1968-01-26 | Nowy Sącz | POL | 5.08 | 0 | 6.55 | 823 |
2 | Jurek | Paweł | 1966-06-05 | Warszawa | POL | 4.18 | 0 | 5.39 | 587 |
  | |||||||||
[M55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Krakowiak | Dariusz | 1963-01-31 | Sępólno Krajeńskie | POL | 5.48 | 0 | 7.55 | 1031 |
2 | Wojciechowski | Eugeniusz | 1960-02-17 | Brzoza | POL | 4.71 | 0 | 6.49 | 811 |
  | |||||||||
[M60]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Musiał | Wiesław | 1957-10-20 | Śrem | POL | 5.21 | 0 | 7.68 | 1058 |
2 | Grzyb | Marek | 1955-03-27 | Olsztyn | POL | 4.96 | 0 | 7.31 | 981 |
3 | Kubiczek | Piotr | 1957-01-16 | Kozy | POL | 4.56 | 0 | 6.72 | 858 |
4 | Gulbicki | Tadeusz | 1954-04-03 | Dobre Miasto | POL | 4.20 | 0 | 6.19 | 749 |
  | |||||||||
[M65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Tomczak | Jan | 1952-12-27 | Jarocin | POL | 4.74 | 0 | 7.48 | 1017 |
2 | Lorenz | Sylwester | 1950-12-11 | AZS Poznań | POL | 4.30 | 0 | 6.78 | 871 |
3 | Pełka | Julian | 1951-01-07 | Toruń | POL | 4.03 | 0 | 6.36 | 784 |
4 | Wysocki | Janusz | 1953-11-25 | PKWLA Sopot | POL | 3.53 | 0 | 5.57 | 623 |
  | |||||||||
[M70]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Adamczewski | Ryszard | 1948-01-14 | Szubin | POL | 4.04 | 0 | 6.82 | 879 |
2 | Kikowski | Wojciech | 1948-01-29 | Zduńska Wola | POL | 3.90 | 0 | 6.58 | 830 |
3 | Repczyński | Aleksander | 1947-08-24 | Świnoujście | POL | 3.76 | 0 | 6.34 | 780 |
4 | Burdzy | Mieczysław | 1946-02-01 | Stargard | POL | 3.56 | 0 | 6.01 | 713 |
  | |||||||||
[M85]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Przyborowski | Jerzy | 1930-06-15 | Radom | POL | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 |
  | |||||||||
[pk]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wieteska | Tomasz | 2001-10-07 | UKS Błyskawica | POL | 6.41 | 0 | 6.41 | 795 |
2 | Przybylski | Marcin | 2003-07-03 | MLKS Krajna Sepółno Kraj. | POL | 5.63 | 0 | 5.63 | 635 |
  | |||||||||
skok wzwyż | |||||||||
  | |||||||||
[K35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Lewandowska | Anna | 1982-08-15 | Lublin | POL | 1.41 | - | 1.52 | 687 |
2 | Kalista-Łebek | Beata | 1980-08-09 | Grodzisk Maz | POL | 1.23 | - | 1.33 | 487 |
  | |||||||||
[K40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
- | Widalska | Marta | 1976-03-18 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[K50]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Sambor | Elżbieta | 1965-01-13 | Elbląg | POL | 1.32 | - | 1.71 | 890 |
  | |||||||||
[K55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kielan | Urszula | 1960-10-10 | Warszawa | POL | 1.35 | - | 1.86 | 1053 |
  | |||||||||
[M35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
- | Pólkowski | Marcin | 1979-01-21 | Bełchatów | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Ratajczyk | Krzysztof | 1978-06-10 | Szczecin | POL | 1.76 | - | 1.99 | 856 |
  | |||||||||
[M50]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Dalidowicz | Ryszard | 1968-06-08 | Elbląg | POL | 1.46 | - | 1.83 | 703 |
2 | Fiuk | Miroslaw | 1964-09-10 | Dzialdowo | POL | 1.46 | - | 1.83 | 703 |
  | |||||||||
[M55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Zielke | Dariusz | 1960-10-21 | Gdańsk | POL | 1.64 | - | 2.17 | 1030 |
2 | Gidziński | Krzysztof | 1959-01-17 | AZS AWF Kraków | POL | 1.37 | - | 1.81 | 684 |
  | |||||||||
[M60]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Musiał | Wiesław | 1957-10-20 | Śrem | POL | 1.58 | - | 2.20 | 1059 |
2 | Bednarski | Dariusz | 1954-04-23 | Płock | POL | 1.55 | - | 2.16 | 1020 |
3 | Grzyb | Marek | 1955-03-27 | Olsztyn | POL | 1.46 | - | 2.04 | 904 |
  | |||||||||
[M65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kmiecik | Stanisław | 1949-01-30 | Suchy Las | POL | 1.40 | - | 2.06 | 923 |
2 | Mielcarek | Marek | 1948-12-27 | Bydgoszcz | POL | 1.40 | - | 2.06 | 923 |
3 | Muszyński | Andrzej | 1951-04-09 | Ostrów Wlkp. | POL | 1.34 | - | 1.97 | 837 |
4 | Michalski | Zygmunt | 1950-02-01 | Poznań | POL | 1.19 | - | 1.75 | 627 |
5 | Pełka | Julian | 1951-01-07 | Toruń | POL | 0.00 | - | 0.00 | 0 |
  | |||||||||
[M70]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kikowski | Wojciech | 1948-01-29 | Zduńska Wola | POL | 1.38 | - | 2.14 | 1001 |
2 | Adamczewski | Ryszard | 1948-01-14 | Szubin | POL | 1.32 | - | 2.05 | 914 |
  | |||||||||
[M75]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Tokarski | Jerzy | 1942-08-19 | Warszawa | POL | 1.14 | - | 1.86 | 732 |
  | |||||||||
trójskok | |||||||||
  | |||||||||
[K35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Ratajczak | Alina | 1981-02-05 | MUKS SZOK Bojanowo | POL | 10.48 | 0 | 10.75 | 741 |
  | |||||||||
[K40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Szykulska | Renata | 1974-08-17 | LKS Polkowice | POL | 10.44 | 0 | 11.61 | 837 |
- | Pełka-Witt | Jolanta | 1976-03-03 | Rozgarty | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[K50]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Sambor | Elżbieta | 1965-01-13 | Elbląg | POL | 8.30 | 0 | 10.85 | 752 |
  | |||||||||
[K65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Bartosik | Ewa | 1951-03-15 | Ostrołęka | POL | 8.40 | 0 | 13.98 | 1107 |
  | |||||||||
[M50]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wideł | Marek | 1968-01-26 | Nowy Sącz | POL | 11.16 | 0 | 13.90 | 823 |
  | |||||||||
[M55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wojciechowski | Eugeniusz | 1960-02-17 | Brzoza | POL | 10.19 | 0 | 13.64 | 795 |
2 | Gidziński | Krzysztof | 1959-01-17 | AZS AWF Kraków | POL | 9.65 | 0 | 12.92 | 720 |
  | |||||||||
[M60]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Sut | Andrzej | 1957-09-25 | Łódź | POL | 9.88 | 0 | 14.22 | 857 |
  | |||||||||
[M65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Tomczak | Jan | 1952-12-27 | Jarocin | POL | 9.23 | 0 | 14.28 | 863 |
2 | Wysocki | Janusz | 1953-11-25 | PKWLA Sopot | POL | 7.58 | 0 | 11.73 | 596 |
  | |||||||||
[M70]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Adamczewski | Ryszard | 1948-01-14 | Szubin | POL | 9.65 | 0 | 16.05 | 1052 |
  | |||||||||
[M75]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Tobias | Hubert | 1943-01-17 | SKWLA | POL | 7.13 | 0 | 12.75 | 702 |
  | |||||||||
[M80]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wojtkowiak | Bernard | 1938-08-13 | PKWLA Sopot | POL | 7.03 | 0 | 13.51 | 782 |
  | |||||||||
skok o tyczce | |||||||||
  | |||||||||
[M55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Krauze | Jerzy | 1963-07-14 | Koszalin | POL | 3.20 | - | 4.54 | 827 |
  | |||||||||
[M65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Iwiński | Paweł | 1949-06-28 | Bydgoszcz | POL | 2.80 | - | 4.57 | 835 |
2 | Krawczuk | Jan | 1950-09-20 | Dąbki | POL | 2.40 | - | 3.91 | 652 |
3 | Michalski | Zygmunt | 1950-02-01 | Poznań | POL | 2.10 | - | 3.42 | 517 |
4 | Muszyński | Andrzej | 1951-04-09 | Ostrów Wlkp. | POL | 2.10 | - | 3.42 | 517 |
  | |||||||||
[M75]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Korolko | Edward | 1940-10-13 | Toruń | POL | 2.20 | - | 4.13 | 712 |
  | |||||||||
[pk]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Czerniak | Przemysław | 1984-03-27 | Poznań | POL | 4.20 | - | 4.20 | 732 |
  | |||||||||
pchnięcie kulą | |||||||||
  | |||||||||
[K35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kalista-Łebek | Beata | 1980-08-09 | Grodzisk Maz | POL | 7.79 | - | 7.79 | 404 |
  | |||||||||
[K40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Syguła | Joanna | 1978-01-04 | Iława | POL | 5.68 | - | 6.07 | 299 |
2 | Widalska | Marta | 1976-03-18 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | 5.07 | - | 5.42 | 259 |
  | |||||||||
[K45]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Szczepanik | Dorota | 1969-10-23 | Kraków | POL | 11.68 | - | 14.32 | 808 |
  | |||||||||
[K55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Patla | Genowefa | 1962-10-17 | Warszawa | POL | 11.25 | - | 15.71 | 894 |
2 | Kielan | Urszula | 1960-10-10 | Warszawa | POL | 8.83 | - | 12.33 | 685 |
3 | Karniewska | Ewa | 1961-12-11 | Elbląg | POL | 8.05 | - | 11.24 | 617 |
  | |||||||||
[K65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Salewska | Mirosława | 1949-03-19 | Grudziądz | POL | 7.08 | - | 13.01 | 727 |
2 | Kapturska | Danuta | 1952-10-10 | Unia Swarzędz | POL | 6.88 | - | 12.64 | 704 |
3 | Malgrem | Maria | 1951-07-22 | Tomaszkowo | POL | 5.34 | - | 9.81 | 529 |
  | |||||||||
[K70]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Chewińska | Ludwika | 1948-10-09 | Warszawa | POL | 9.23 | - | 19.45 | 1128 |
2 | Jabłońska | Krystyna | 1947-07-24 | Olsztn | POL | 5.56 | - | 11.71 | 646 |
  | |||||||||
[K75]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Romanowska | Helena | 1941-03-21 | Olsztyn | POL | 7.44 | - | 17.98 | 1036 |
2 | Sowa | Alicja | 1943-08-07 | Gliwice | POL | 7.42 | - | 17.93 | 1033 |
  | |||||||||
[K80]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Sambor | Teresa | 1937-10-12 | Elbląg | POL | 5.55 | - | 15.38 | 874 |
2 | Frąckowiak | Ewa | 1938-03-26 | Poznań | POL | 0.00 | - | 0.00 | 0 |
  | |||||||||
[M35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Jacków | Krzysztof | 1980-06-08 | Środa Wlkp. | POL | 13.64 | - | 13.64 | 738 |
2 | Grzenkowicz | Grzegorz | 1981-03-03 | Żelistrzewo | POL | 12.03 | - | 12.03 | 642 |
  | |||||||||
[M40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Krawulski | Adam | 1974-07-28 | Olesno | POL | 11.36 | - | 12.04 | 643 |
2 | Oziemkiewicz | Marek | 1976-02-08 | Elbląg | POL | 7.93 | - | 8.41 | 427 |
  | |||||||||
[M45]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Olszewski | Marek | 1969-03-22 | Lidzbark Warmiński | POL | 8.25 | - | 9.74 | 506 |
  | |||||||||
[M50]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Chilmanowicz | Janusz | 1964-05-17 | Działdowo | POL | 13.53 | - | 16.19 | 891 |
- | Dłużyński | Włodzimierz | 1965-08-11 | Pabianice | POL | DNS | - | DNS | 0 |
- | Jurek | Paweł | 1966-06-05 | Warszawa | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Radzikowski | Henryk | 1959-03-28 | PKWLA Sopot | POL | 11.23 | - | 14.97 | 818 |
2 | Puta | Mirosław | 1963-03-05 | Elbląg | POL | 11.00 | - | 14.66 | 799 |
3 | Bartkowski | Jan | 1961-09-13 | Nidzica | POL | 7.72 | - | 10.29 | 539 |
  | |||||||||
[M60]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Zglenicki | Ryszard | 1956-11-24 | Bydgoszcz | POL | 14.16 | - | 19.20 | 1072 |
2 | Duber | Jerzy | 1957-05-08 | Zielona Góra | POL | 12.28 | - | 16.65 | 919 |
3 | Zwolski | Edward | 1956-04-19 | Nowe Miasteczko | POL | 11.66 | - | 15.81 | 868 |
4 | Mielcarek | Błażej | 1955-02-14 | Ściborze | POL | 10.65 | - | 14.44 | 786 |
5 | Obuchowski | Jan | 1957-03-08 | Nowe Miasto Lubawskie | POL | 10.11 | - | 13.71 | 743 |
6 | Dunal | Jerzy | 1954-05-28 | Stargard | POL | 8.06 | - | 10.93 | 577 |
  | |||||||||
[M65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Krankowski | Wacław | 1951-01-19 | Toruń | POL | 12.07 | - | 18.23 | 1013 |
2 | Jankowski | Kazimierz | 1953-01-20 | Toruń | POL | 11.97 | - | 18.08 | 1004 |
3 | Lotz | Tadeusz | 1952-09-24 | Iława | POL | 10.78 | - | 16.28 | 896 |
4 | Pełka | Julian | 1951-01-07 | Toruń | POL | 10.29 | - | 15.54 | 852 |
5 | Kmiecik | Stanisław | 1949-01-30 | Suchy Las | POL | 10.22 | - | 15.44 | 846 |
6 | Kapturski | Andrzej | 1949-03-22 | Unia Swarzędz | POL | 9.03 | - | 13.64 | 738 |
7 | Michalski | Zygmunt | 1950-02-01 | Poznań | POL | 8.51 | - | 12.86 | 692 |
8 | Jurkowski | Jerzy | 1953-10-29 | PKWLA Sopot | POL | 7.99 | - | 12.07 | 645 |
9 | Milewski | Andrzej | 1948-12-27 | Toruń | POL | 6.11 | - | 9.23 | 476 |
  | |||||||||
[M70]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Tobiasz | Wiesław | 1948-06-03 | Łódź | POL | 13.25 | - | 19.95 | 1117 |
2 | Kopik | Leszek | 1945-09-19 | PKWLA Sopot | POL | 12.42 | - | 18.70 | 1042 |
3 | Semborowski | Andrzej | 1947-10-06 | PKWLA Sopot | POL | 11.93 | - | 17.96 | 997 |
4 | Jabłoński | Jerzy | 1945-04-23 | Olsztyn | POL | 11.60 | - | 17.46 | 967 |
5 | Nowak | Ireneusz | 1947-04-17 | Zielona Góra | POL | 10.98 | - | 16.53 | 911 |
6 | Jabłoński | Sławomir | 1947-08-16 | Olsztyn | POL | 9.75 | - | 14.68 | 801 |
  | |||||||||
[M75]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Roszczak | Czesław | 1941-06-18 | UKS Olimpijczyk Pogorzela | POL | 11.46 | - | 19.22 | 1073 |
2 | Tokarski | Jerzy | 1942-08-19 | Warszawa | POL | 11.40 | - | 19.12 | 1067 |
3 | Tobias | Hubert | 1943-01-17 | SKWLA | POL | 10.27 | - | 17.23 | 953 |
4 | Nowacki | Czesław | 1943-01-26 | Toruń | POL | 8.33 | - | 13.97 | 758 |
5 | Frąckowiak | Jan | 1939-06-21 | Bydgoszcz | POL | 8.25 | - | 13.84 | 750 |
  | |||||||||
[M80]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wojtkowiak | Bernard | 1938-08-13 | PKWLA Sopot | POL | 9.88 | - | 18.46 | 1027 |
2 | Miler | Jerzy | 1935-05-30 | Bydgoszcz | POL | 8.92 | - | 16.67 | 920 |
3 | Werling | Zbigniew | 1938-07-23 | PKWLA Sopot | POL | 8.51 | - | 15.90 | 874 |
  | |||||||||
[pk]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Orlińska | Martyna | 2003-09-29 | Sochaczew | POL | 10.44 | - | 10.44 | 568 |
  | |||||||||
ciężarek | |||||||||
  | |||||||||
[K40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Syguła | Joanna | 1978-01-04 | Iława | POL | 6.68 | - | 9.38 | 0 |
  | |||||||||
[K45]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Szczepanik | Dorota | 1969-10-23 | Kraków | POL | 0.00 | - | 0.00 | 0 |
  | |||||||||
[K55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Patla | Genowefa | 1962-10-17 | Warszawa | POL | 11.71 | - | 16.40 | 0 |
2 | Karniewska | Ewa | 1961-12-11 | Elbląg | POL | 5.90 | - | 8.26 | 0 |
  | |||||||||
[K65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Malgrem | Maria | 1951-07-22 | Tomaszkowo | POL | 6.61 | - | 8.67 | 0 |
  | |||||||||
[K70]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Chewińska | Ludwika | 1948-10-09 | Warszawa | POL | 11.24 | - | 15.89 | 0 |
2 | Jabłońska | Krystyna | 1947-07-24 | Olsztn | POL | 6.23 | - | 8.80 | 0 |
  | |||||||||
[K75]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Sowa | Alicja | 1943-08-07 | Gliwice | POL | 10.16 | - | 15.46 | 0 |
2 | Romanowska | Helena | 1941-03-21 | Olsztyn | POL | 8.67 | - | 13.19 | 0 |
  | |||||||||
[K80]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Sambor | Teresa | 1937-10-12 | Elbląg | POL | 6.69 | - | 10.96 | 0 |
- | Frąckowiak | Ewa | 1938-03-26 | Poznań | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
- | Jacków | Krzysztof | 1980-06-08 | Środa Wlkp. | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Oziemkiewicz | Marek | 1976-02-08 | Elbląg | POL | 5.94 | - | 6.67 | 318 |
  | |||||||||
[M50]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Chilmanowicz | Janusz | 1964-05-17 | Działdowo | POL | 11.68 | - | 12.94 | 568 |
- | Dłużyński | Włodzimierz | 1965-08-11 | Pabianice | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M55]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Puta | Mirosław | 1963-03-05 | Elbląg | POL | 13.03 | - | 15.60 | 692 |
2 | Radzikowski | Henryk | 1959-03-28 | PKWLA Sopot | POL | 12.88 | - | 15.42 | 684 |
3 | Bartkowski | Jan | 1961-09-13 | Nidzica | POL | 7.63 | - | 9.14 | 383 |
  | |||||||||
[M60]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Zwolski | Edward | 1956-04-19 | Nowe Miasteczko | POL | 17.68 | - | 20.46 | 965 |
2 | Duber | Jerzy | 1957-05-08 | Zielona Góra | POL | 13.85 | - | 16.03 | 743 |
3 | Obuchowski | Jan | 1957-03-08 | Nowe Miasto Lubawskie | POL | 12.39 | - | 14.34 | 658 |
4 | Dunal | Jerzy | 1954-05-28 | Stargard | POL | 7.18 | - | 8.31 | 359 |
  | |||||||||
[M65]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Krankowski | Wacław | 1951-01-19 | Toruń | POL | 16.14 | - | 20.19 | 1025 |
2 | Lotz | Tadeusz | 1952-09-24 | Iława | POL | 15.06 | - | 18.84 | 951 |
3 | Kapturski | Andrzej | 1949-03-22 | Unia Swarzędz | POL | 13.44 | - | 16.81 | 842 |
4 | Kmiecik | Stanisław | 1949-01-30 | Suchy Las | POL | 13.43 | - | 16.80 | 842 |
5 | Muszyński | Andrzej | 1951-04-09 | Ostrów Wlkp. | POL | 13.22 | - | 16.53 | 827 |
6 | Jurkowski | Jerzy | 1953-10-29 | PKWLA Sopot | POL | 12.66 | - | 15.83 | 789 |
- | Murat | Jan Tadeusz | 1953-05-20 | Puławy | POL | DNS | - | DNS | 0 |
  | |||||||||
[M70]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Jabłoński | Jerzy | 1945-04-23 | Olsztyn | POL | 18.77 | - | 22.69 | 1167 |
2 | Jabłoński | Sławomir | 1947-08-16 | Olsztyn | POL | 14.80 | - | 17.89 | 905 |
3 | Tobiasz | Wiesław | 1948-06-03 | Łódź | POL | 13.44 | - | 16.25 | 816 |
4 | Nowak | Ireneusz | 1947-04-17 | Zielona Góra | POL | 12.44 | - | 15.04 | 751 |
5 | Kopik | Leszek | 1945-09-19 | PKWLA Sopot | POL | 11.47 | - | 13.86 | 688 |
  | |||||||||
[M75]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Roszczak | Czesław | 1941-06-18 | UKS Olimpijczyk Pogorzela | POL | 16.32 | - | 21.32 | 1097 |
2 | Tobias | Hubert | 1943-01-17 | SKWLA | POL | 12.59 | - | 16.45 | 831 |
  | |||||||||
Sztafeta 4x200m | |||||||||
  | |||||||||
[M35]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Wynik |
Siła wiatru |
||||||
1 | Bralski Andrzej, Cuber Wojciech, Trębski Krzysztof, Góra Sylwester | 02:05.43 | - | - | - | ||||
  | |||||||||
[M40]    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Wynik |
Siła wiatru |
||||||
1 | Grzybowski Przemysław, Pęczek Adam, Kwapisz Marek, Sekieta Radosław | 01:51.68 | - | - | - |
60m ppł. (13) | |||||||||
[K40] - 60m ppł. (1)    76,20 cm | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Szykulska | Renata | 1974-08-17 | LKS Polkowice | POL | 9.98 | - | 9.34 | 920 |
[K55] - 60m ppł. (1)    76,20 cm | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
- | Kieling | Anna | 1962-04-07 | Barwice | POL | DNF | - | DNF | 0 |
[M40] - 60m ppł. (1)    100,00 cm | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
- | Ratajczak | Maciej | 1977-08-30 | MUKS SZOK Bojanowo | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M45] - 60m ppł. (1)    100,00 cm | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Olszewski | Marek | 1969-03-22 | Lidzbark Warmiński | POL | 11.63 | - | 10.36 | 513 |
[M50] - 60m ppł. (2)    91,40 cm | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Jurek | Paweł | 1966-06-05 | Warszawa | POL | 11.93 | - | 10.48 | 490 |
2 | Listowski | Andrzej | 1968-09-26 | Bielsko-Biała | POL | 12.35 | - | 10.85 | 423 |
[M55] - 60m ppł. (2)    91,40 cm | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Krauze | Jerzy | 1963-07-14 | Koszalin | POL | 9.94 | - | 8.28 | 991 |
- | Siwak | Piotr | 1961-08-19 | KS Metraco Polkowice | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M60] - 60m ppł. (3)    84,00 cm | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Musiał | Wiesław | 1957-10-20 | Śrem | POL | 9.46 | - | 7.78 | 1129 |
2 | Sut | Andrzej | 1957-09-25 | Łódź | POL | 10.00 | - | 8.22 | 1007 |
3 | Grzyb | Marek | 1955-03-27 | Olsztyn | POL | 10.86 | - | 8.93 | 825 |
[M65] - 60m ppł. (1)    84,00 cm | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Lorenz | Sylwester | 1950-12-11 | AZS Poznań | POL | 10.82 | - | 8.34 | 975 |
[M70] - 60m ppł. (1)    76,20 cm | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kikowski | Wojciech | 1948-01-29 | Zduńska Wola | POL | 12.23 | - | 9.16 | 770 |
60m (68) | |||||||||
[K35] - 60m (2)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Ratajczak | Alina | 1981-02-05 | MUKS SZOK Bojanowo | POL | 8.44 | - | 8.29 | 881 |
2 | Kalista-Łebek | Beata | 1980-08-09 | Grodzisk Maz | POL | 9.60 | - | 9.43 | 621 |
[K40] - 60m (5)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Adryjańczyk | Małgorzata | 1974-02-12 | Toruń | POL | 9.02 | - | 8.53 | 822 |
2 | Grabowska | Joanna | 1975-04-15 | Toruń | POL | 9.42 | - | 8.91 | 734 |
3 | Brulińska | Monika | 1976-08-02 | Płock | POL | 9.57 | - | 9.05 | 702 |
4 | Sucharska-Czapska | Izabella | 1974-03-06 | Warszawa | POL | 9.76 | - | 9.23 | 663 |
5 | Widalska | Marta | 1976-03-18 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | 11.71 | - | 11.08 | 325 |
[K50] - 60m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Sambor | Elżbieta | 1965-01-13 | Elbląg | POL | 10.13 | - | 8.88 | 740 |
[K55] - 60m (6)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Helbik | Barbara | 1961-04-07 | Pszczyna | POL | 9.41 | - | 7.93 | 972 |
2 | Kieling | Anna | 1962-04-07 | Barwice | POL | 10.03 | - | 8.46 | 839 |
3 | Jędrasiak | Renata | 1963-05-05 | KS Metraco Polkowice | POL | 10.16 | - | 8.57 | 813 |
4 | Wojciechowska | Małgorzata | 1960-02-11 | Brzoza | POL | 11.04 | - | 9.31 | 646 |
5 | Żmudzka | Grażyna | 1959-08-06 | AWF Gdańsk | POL | 11.20 | - | 9.44 | 619 |
6 | Janicka | Lidia | 1963-03-04 | Nowe Miasto nad Wartą | POL | 11.54 | - | 9.73 | 560 |
[K65] - 60m (3)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Bartosik | Ewa | 1951-03-15 | Ostrołęka | POL | 9.51 | - | 7.37 | 1123 |
2 | Grygorowicz | Teresa | 1952-12-16 | KS Metraco Polkowice | POL | 13.49 | - | 10.45 | 427 |
3 | Malgrem | Maria | 1951-07-22 | Tomaszkowo | POL | 17.53 | - | 13.58 | 57 |
[K75] - 60m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Romanowska | Helena | 1941-03-21 | Olsztyn | POL | 16.76 | - | 11.60 | 251 |
[K80] - 60m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Sambor | Teresa | 1937-10-12 | Elbląg | POL | 17.34 | - | 11.18 | 310 |
[K90] - 60m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kalinowska | Elżbieta | 1927-01-23 | Toruń | POL | 27.87 | - | 14.98 | 3 |
[M35] - 60m (3)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Zimny | Emanuel | 1981-01-28 | Sochaczew | POL | 7.98 | - | 7.88 | 581 |
2 | Cuber | Wojciech | 1982-05-12 | Złotów | POL | 8.60 | - | 8.49 | 376 |
- | Kasta | Kamil | 1983-06-23 | KS BIEGI Grodzisk Maz. | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M40] - 60m (6)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Jaworski | Igor | 1975-06-26 | Otwock | POL | 7.27 | - | 6.94 | 985 |
2 | Grzybowski | Przemysław | 1978-03-05 | Ksawerów | POL | 8.09 | - | 7.73 | 639 |
3 | Szczodrzyński | Piotr | 1974-04-13 | Poznań | POL | 8.19 | - | 7.82 | 604 |
4 | Patyna | Tomasz | 1978-05-11 | Sępólno Krajeńskie | POL | 8.34 | - | 7.96 | 552 |
5 | Syma | Sebastian | 1976-03-21 | Myszków | POL | 8.70 | - | 8.31 | 432 |
- | Guzowski | Krzysztof | 1975-01-15 | Złotniki | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M45] - 60m (2)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Górny | Jacek | 1971-07-03 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | 8.27 | - | 7.64 | 674 |
- | Wieczorek | Konstanty | 1969-09-17 | Białobrzegi | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M50] - 60m (2)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Ditrich | Jacek | 1966-10-28 | Szubin | POL | 7.93 | - | 7.09 | 913 |
2 | Więcek | Jacek | 1964-07-16 | Warszawa | POL | 9.03 | - | 8.07 | 513 |
[M55] - 60m (4)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Krakowiak | Dariusz | 1963-01-31 | Sępólno Krajeńskie | POL | 8.12 | - | 7.02 | 946 |
2 | Krauze | Jerzy | 1963-07-14 | Koszalin | POL | 8.19 | - | 7.08 | 918 |
3 | Wojciechowski | Eugeniusz | 1960-02-17 | Brzoza | POL | 8.72 | - | 7.54 | 715 |
- | Siwak | Piotr | 1961-08-19 | KS Metraco Polkowice | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M60] - 60m (7)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kubiczek | Piotr | 1957-01-16 | Kozy | POL | 8.27 | - | 6.91 | 999 |
2 | Sut | Andrzej | 1957-09-25 | Łódź | POL | 8.56 | - | 7.16 | 881 |
3 | Zduniak | Krzysztof | 1957-08-12 | Łódź | POL | 8.72 | - | 7.29 | 822 |
4 | Kwapisz | Marek | 1956-09-26 | Łódź | POL | 9.24 | - | 7.72 | 642 |
5 | Gulbicki | Tadeusz | 1954-04-03 | Dobre Miasto | POL | 9.39 | - | 7.85 | 592 |
6 | Wójcik | Julian | 1954-02-10 | Stargard | POL | 9.92 | - | 8.29 | 438 |
- | Mielcarek | Błażej | 1955-02-14 | Ściborze | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M65] - 60m (9)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Lorenz | Sylwester | 1950-12-11 | AZS Poznań | POL | 8.70 | - | 7.00 | 956 |
2 | Tomczak | Jan | 1952-12-27 | Jarocin | POL | 8.79 | - | 7.07 | 922 |
3 | Apostoł | Marian | 1952-09-28 | Kraków | POL | 8.81 | - | 7.09 | 913 |
4 | Mielcarek | Marek | 1948-12-27 | Bydgoszcz | POL | 9.04 | - | 7.27 | 831 |
5 | Hoffmann | Zygfryd | 1951-01-26 | Stargard | POL | 9.08 | - | 7.31 | 813 |
6 | Gamracy | Leszek | 1950-09-19 | Gliwice | POL | 10.31 | - | 8.30 | 435 |
7 | Grygorowicz | Bogdan | 1949-02-08 | KS Metraco Polkowice | POL | 10.88 | - | 8.76 | 299 |
8 | Milewski | Andrzej | 1948-12-27 | Toruń | POL | 17.59 | - | 14.15 | 0 |
- | Nath | Janusz | 1949-12-08 | Toruń | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M70] - 60m (2)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Repczyński | Aleksander | 1947-08-24 | Świnoujście | POL | 10.08 | - | 7.76 | 627 |
2 | Burdzy | Mieczysław | 1946-02-01 | Stargard | POL | 10.42 | - | 8.02 | 530 |
[M75] - 60m (3)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Jóźwiak | Alfred | 1942-08-30 | Mława | POL | 9.16 | - | 6.69 | 1110 |
2 | Frąckowiak | Jan | 1939-06-21 | Bydgoszcz | POL | 10.60 | - | 7.74 | 635 |
3 | Korolko | Edward | 1940-10-13 | Toruń | POL | 11.18 | - | 8.17 | 478 |
[M80] - 60m (2)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Grzelak | Jan | 1938-10-23 | AZS Łódź | POL | 10.74 | - | 7.38 | 783 |
2 | Osóbka | Tomasz | 1937-08-21 | Toruń | POL | 15.38 | - | 10.57 | 11 |
[M85] - 60m (2)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wierzchowski | Henryk | 1932-11-06 | Toruń | POL | 14.46 | - | 9.25 | 183 |
- | Przyborowski | Jerzy | 1930-06-15 | Radom | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[pk] - 60m (6)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wieteska | Tomasz | 2001-10-07 | UKS Błyskawica | POL | 7.25 | - | 7.25 | 840 |
2 | Anders | Rafał | 1993-02-18 | Koszalin | POL | 7.58 | - | 7.58 | 698 |
3 | Ditrich | Radosław | 2000-07-05 | Szubin | POL | 7.69 | - | 7.69 | 654 |
4 | Burzyńska | Kinga | 2003-09-17 | Sochaczew | POL | 8.70 | - | 8.70 | 782 |
5 | Lewandowska | Weronika | 2003-04-02 | Sochaczew | POL | 9.03 | - | 9.03 | 707 |
6 | Karczewska | Justyna | 2002-08-09 | Sochaczew | POL | 9.39 | - | 9.39 | 629 |
3000m (25) | |||||||||
[K35] - 3000m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pawłowska | Dorota | 1980-03-13 | Zamek Kurzętnik | POL | 11:33.99 | - | 11:24.41 | 701 |
[K40] - 3000m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kowalska | Magdalena | 1978-06-10 | Toruń | POL | 11:54.07 | - | 11:16.51 | 722 |
[K55] - 3000m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pieczulis | Krystyna | 1962-11-12 | Olsztyn | POL | 13:03.65 | - | 10:48.31 | 802 |
[K60] - 3000m (2)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wiszenko | Elżbieta | 1958-10-01 | Czaplino | POL | 17:45.96 | - | 13:56.46 | 348 |
2 | Gulbicka | Halina | 1957-09-21 | Dobre Miasto | POL | 17:46.02 | - | 13:56.51 | 348 |
[M35] - 3000m (3)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Witkowski | Paweł | 1979-07-16 | Wieliszew Heron Team | POL | 10:34.22 | - | 10:28.64 | 373 |
2 | Cuber | Wojciech | 1982-05-12 | Złotów | POL | 11:34.22 | - | 11:28.11 | 192 |
3 | Bralski | Andrzej | 1980-08-14 | #ZabieganiNocą | POL | 11:34.54 | - | 11:28.43 | 192 |
[M40] - 3000m (4)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pawłowski | Mariusz | 1976-01-25 | KS Kurzętnik Biega | POL | 09:50.80 | - | 09:25.63 | 629 |
2 | Góra | Sylwester | 1974-09-08 | Okonek | POL | 11:03.64 | - | 10:35.37 | 350 |
3 | Trębski | Krzysztof | 1975-09-13 | Okonek | POL | 11:06.84 | - | 10:38.43 | 339 |
4 | Prokopiuk | Robert | 1975-03-25 | KS BIEGI Grodzisk Maz. | POL | 11:18.15 | - | 10:49.26 | 304 |
[M45] - 3000m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Racławski | Dariusz | 1973-03-31 | W S P Inowrocław | POL | 12:06.01 | - | 11:10.25 | 240 |
[M50] - 3000m (4)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Patalon | Adam | 1968-09-06 | Marzęcice | POL | 10:56.99 | - | 09:43.60 | 549 |
2 | Nowakowski | Jacek | 1966-12-04 | Warszawa | POL | 11:05.06 | - | 09:50.77 | 519 |
3 | Góralski | Krzysztof | 1964-08-14 | Toruń | POL | 11:44.57 | - | 10:25.87 | 383 |
4 | Zawadzki | Kazimierz | 1964-06-09 | Błotnia | POL | 12:09.91 | - | 10:48.38 | 306 |
[M55] - 3000m (3)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Różycki | Ryszard | 1959-01-24 | Klub Kociewiak Tczew | POL | 13:15.59 | - | 11:18.08 | 219 |
2 | Kwiatkowski | Ryszard | 1963-03-23 | Olsztyn | POL | 13:46.67 | - | 11:44.57 | 153 |
3 | Wiese | Grzegorz | 1961-12-20 | Grom Więcbork | POL | 15:15.91 | - | 13:00.63 | 29 |
[M60] - 3000m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kasprzyk | Ludwik | 1958-04-06 | Olsztyn | POL | 12:56.49 | - | 10:32.61 | 359 |
[M65] - 3000m (2)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Dziekoński | Tadeusz | 1950-08-29 | Białystok | POL | 11:56.37 | - | 09:15.12 | 678 |
2 | Rozum | Janusz | 1951-01-16 | Warszawa | POL | 14:19.05 | - | 11:05.68 | 254 |
[M70] - 3000m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Szymański | Jerzy | 1944-03-08 | Kurzętnik | POL | 17:37.28 | - | 12:54.14 | 36 |
[pk] - 3000m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pawłowska | Kamila | 2000-07-18 | Zamek Kurzętnik | POL | 10:35.45 | - | 10:35.45 | 840 |
3000m chód (8) | |||||||||
[K40] - 3000m chód (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
- | Grinholc | Iwona | 1975-09-07 | Rumia | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[K45] - 3000m chód (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Lisowska | Alicja | 1969-02-27 | Grudziądz | POL | 16:40.83 | - | 15:02.35 | 911 |
[K55] - 3000m chód (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
- | Żmudzka | Grażyna | 1959-08-06 | AWF Gdańsk | POL | DQ | - | DQ | 0 |
[M40] - 3000m chód (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
- | Grinholc | Grzegorz | 1977-03-05 | Rumia | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M55] - 3000m chód (2)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kwita | Zbigniew | 1959-09-16 | Przeźmierowo | POL | 16:26.10 | - | 13:45.37 | 857 |
2 | Wiese | Grzegorz | 1961-12-20 | Grom Więcbork | POL | 21:35.74 | - | 18:04.53 | 447 |
[M60] - 3000m chód (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Łuniewski | Mirosław | 1957-01-25 | Reda | POL | 16:19.26 | - | 13:03.41 | 935 |
[M65] - 3000m chód (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Gamracy | Leszek | 1950-09-19 | Gliwice | POL | 23:42.30 | - | 18:03.22 | 448 |
200m (57) | |||||||||
[K40] - 200m (3)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Adryjańczyk | Małgorzata | 1974-02-12 | Toruń | POL | 30.33 | 0 | 28.51 | 768 |
2 | Grabowska | Joanna | 1975-04-15 | Toruń | POL | 30.73 | 0 | 28.88 | 745 |
3 | Sucharska-Czapska | Izabella | 1974-03-06 | Warszawa | POL | 32.83 | 0 | 30.86 | 627 |
[K55] - 200m (4)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Jędrasiak | Renata | 1963-05-05 | KS Metraco Polkowice | POL | 33.67 | 0 | 27.98 | 801 |
2 | Kieling | Anna | 1962-04-07 | Barwice | POL | 35.97 | 0 | 29.89 | 684 |
3 | Pieczulis | Krystyna | 1962-11-12 | Olsztyn | POL | 36.45 | 0 | 30.29 | 660 |
4 | Żmudzka | Grażyna | 1959-08-06 | AWF Gdańsk | POL | 40.06 | 0 | 33.29 | 497 |
[K60] - 200m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wiszenko | Elżbieta | 1958-10-01 | Czaplino | POL | 37.03 | 0 | 29.47 | 709 |
[K65] - 200m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Grygorowicz | Teresa | 1952-12-16 | KS Metraco Polkowice | POL | 47.27 | 0 | 35.85 | 376 |
[M35] - 200m (2)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Cuber | Wojciech | 1982-05-12 | Złotów | POL | 28.47 | 0 | 27.98 | 308 |
- | Kasta | Kamil | 1983-06-23 | KS BIEGI Grodzisk Maz. | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M40] - 200m (6)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Walczak | Mariusz | 1975-05-30 | Klub Sportowy WEJHER | POL | 25.69 | 0 | 24.37 | 649 |
2 | Grzybowski | Przemysław | 1978-03-05 | Ksawerów | POL | 25.96 | 0 | 24.63 | 620 |
3 | Sekieta | Radosław | 1976-04-13 | MLUKS Rawa Mazowiecka | POL | 26.64 | 0 | 25.28 | 551 |
4 | Prokopiuk | Robert | 1975-03-25 | KS BIEGI Grodzisk Maz. | POL | 26.96 | 0 | 25.58 | 521 |
5 | Syma | Sebastian | 1976-03-21 | Myszków | POL | 28.93 | 0 | 27.45 | 350 |
- | Guzowski | Krzysztof | 1975-01-15 | Złotniki | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M45] - 200m (4)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pęczek | Adam | 1972-01-14 | RKS Łódź | POL | 27.03 | 0 | 24.76 | 606 |
2 | Górny | Jacek | 1971-07-03 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | 27.25 | 0 | 24.96 | 584 |
3 | Czepek | Andrzej | 1970-08-16 | Nowe Miasto Lubawskie | POL | 28.08 | 0 | 25.72 | 507 |
- | Wieczorek | Konstanty | 1969-09-17 | Białobrzegi | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M50] - 200m (5)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Miduch | Ryszard | 1964-01-19 | Puławy | POL | 26.54 | 0 | 23.46 | 754 |
2 | Wideł | Marek | 1968-01-26 | Nowy Sącz | POL | 27.58 | 0 | 24.38 | 647 |
3 | Sekowski | Marek | 1966-04-25 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | 29.09 | 0 | 25.72 | 507 |
4 | Więcek | Jacek | 1964-07-16 | Warszawa | POL | 30.24 | 0 | 26.73 | 412 |
5 | Dalidowicz | Ryszard | 1968-06-08 | Elbląg | POL | 30.84 | 0 | 27.26 | 366 |
[M55] - 200m (5)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pietrzak | Waldemar | 1959-08-24 | Miłonice | POL | 27.58 | 0 | 23.53 | 746 |
2 | Żurawski | Bogumił | 1959-04-14 | Płock | POL | 28.32 | 0 | 24.16 | 672 |
- | Antkowiak | Mirosław | 1962-11-01 | Golina | POL | DNS | - | DNS | 0 |
- | Krakowiak | Dariusz | 1963-01-31 | Sępólno Krajeńskie | POL | DNS | - | DNS | 0 |
- | Siwak | Piotr | 1961-08-19 | KS Metraco Polkowice | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M60] - 200m (7)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kubiczek | Piotr | 1957-01-16 | Kozy | POL | 27.49 | 0 | 22.61 | 860 |
2 | Sut | Andrzej | 1957-09-25 | Łódź | POL | 28.19 | 0 | 23.19 | 787 |
3 | Zduniak | Krzysztof | 1957-08-12 | Łódź | POL | 29.48 | 0 | 24.25 | 662 |
4 | Kwapisz | Marek | 1956-09-26 | Łódź | POL | 31.32 | 0 | 25.76 | 503 |
5 | Kostra | Zbigniew | 1955-01-01 | Wejherowo | POL | 32.02 | 0 | 26.34 | 447 |
6 | Wójcik | Julian | 1954-02-10 | Stargard | POL | 35.24 | 0 | 28.99 | 235 |
- | Gulbicki | Tadeusz | 1954-04-03 | Dobre Miasto | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M65] - 200m (7)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Apostoł | Marian | 1952-09-28 | Kraków | POL | 29.71 | 0 | 23.46 | 754 |
2 | Mielcarek | Marek | 1948-12-27 | Bydgoszcz | POL | 31.27 | 0 | 24.69 | 613 |
3 | Hoffmann | Zygfryd | 1951-01-26 | Stargard | POL | 31.82 | 0 | 25.12 | 568 |
4 | Niezgoda | Stanisław | 1949-05-10 | Głogów | POL | 33.11 | 0 | 26.14 | 466 |
5 | Gamracy | Leszek | 1950-09-19 | Gliwice | POL | 37.23 | 0 | 29.39 | 209 |
6 | Grygorowicz | Bogdan | 1949-02-08 | KS Metraco Polkowice | POL | 37.88 | 0 | 29.91 | 177 |
7 | Dziekoński | Tadeusz | 1950-08-29 | Białystok | POL | 38.19 | 0 | 30.15 | 164 |
[M70] - 200m (2)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Repczyński | Aleksander | 1947-08-24 | Świnoujście | POL | 34.83 | 0 | 26.21 | 459 |
2 | Burdzy | Mieczysław | 1946-02-01 | Stargard | POL | 35.75 | 0 | 26.90 | 397 |
[M75] - 200m (3)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Jóźwiak | Alfred | 1942-08-30 | Mława | POL | 31.68 | 0 | 22.54 | 869 |
2 | Frąckowiak | Jan | 1939-06-21 | Bydgoszcz | POL | 40.08 | 0 | 28.52 | 268 |
3 | Nowacki | Czesław | 1943-01-26 | Toruń | POL | 49.27 | 0 | 35.06 | 4 |
[M80] - 200m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Grzelak | Jan | 1938-10-23 | AZS Łódź | POL | 42.47 | 0 | 28.31 | 283 |
[M85] - 200m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wierzchowski | Henryk | 1932-11-06 | Toruń | POL | 55.84 | 0 | 34.47 | 11 |
[pk] - 200m (5)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Anders | Rafał | 1993-02-18 | Koszalin | POL | 24.23 | 0 | 24.23 | 664 |
2 | Ditrich | Radosław | 2000-07-05 | Szubin | POL | 24.70 | 0 | 24.70 | 612 |
3 | Burzyńska | Kinga | 2003-09-17 | Sochaczew | POL | 29.24 | 0 | 29.24 | 723 |
4 | Lewandowska | Weronika | 2003-04-02 | Sochaczew | POL | 30.46 | 0 | 30.46 | 650 |
5 | Karczewska | Justyna | 2002-08-09 | Sochaczew | POL | 33.29 | 0 | 33.29 | 497 |
400m (31) | |||||||||
[K40] - 400m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Adryjańczyk | Małgorzata | 1974-02-12 | Toruń | POL | 01:09.64 | - | 01:04.68 | 750 |
[K55] - 400m (2)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Jędrasiak | Renata | 1963-05-05 | KS Metraco Polkowice | POL | 01:18.26 | - | 01:04.02 | 768 |
2 | Pieczulis | Krystyna | 1962-11-12 | Olsztyn | POL | 01:24.30 | - | 01:08.96 | 639 |
[K60] - 400m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Wiszenko | Elżbieta | 1958-10-01 | Czaplino | POL | 01:26.48 | - | 01:07.32 | 680 |
[K65] - 400m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Gadomska | Maria | 1952-04-21 | Bydgoszcz | POL | 01:26.87 | - | 01:04.01 | 768 |
[M35] - 400m (3)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kupiec | Tomasz | 1982-05-31 | Rozbiegane Dobczyce | POL | 55.64 | - | 53.93 | 679 |
2 | Nagórek | Marcin | 1980-10-05 | Słupsk | POL | 55.80 | - | 54.09 | 672 |
3 | Witkowski | Paweł | 1979-07-16 | Wieliszew Heron Team | POL | 01:00.73 | - | 58.87 | 461 |
[M40] - 400m (5)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Walczak | Mariusz | 1975-05-30 | Klub Sportowy WEJHER | POL | 58.30 | - | 54.71 | 642 |
2 | Krygier | Marcin | 1977-04-08 | Kraków | POL | 58.49 | - | 54.89 | 634 |
- | Guzowski | Krzysztof | 1975-01-15 | Złotniki | POL | DNS | - | DNS | 0 |
- | Kobiałka | Konrad | 1978-01-08 | Warszawa | POL | DNS | - | DNS | 0 |
- | Sekieta | Radosław | 1976-04-13 | MLUKS Rawa Mazowiecka | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M45] - 400m (4)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pęczek | Adam | 1972-01-14 | RKS Łódź | POL | 01:01.90 | - | 56.15 | 576 |
2 | Czepek | Andrzej | 1970-08-16 | Nowe Miasto Lubawskie | POL | 01:03.42 | - | 57.53 | 516 |
3 | Tereszczuk | Karol | 1972-02-22 | Piła | POL | 01:03.63 | - | 57.72 | 508 |
4 | Górny | Jacek | 1971-07-03 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | 01:06.37 | - | 01:00.20 | 410 |
[M50] - 400m (3)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Gościniak | Włodzimierz | 1965-02-18 | Wilkowyja | POL | 01:00.04 | - | 52.54 | 748 |
2 | Listowski | Andrzej | 1968-09-26 | Bielsko-Biała | POL | 01:03.57 | - | 55.63 | 600 |
3 | Sekowski | Marek | 1966-04-25 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | 01:04.47 | - | 56.42 | 564 |
[M55] - 400m (5)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Antkowiak | Mirosław | 1962-11-01 | Golina | POL | 01:01.16 | - | 51.50 | 802 |
2 | Żurawski | Bogumił | 1959-04-14 | Płock | POL | 01:05.18 | - | 54.88 | 634 |
3 | Kwiatkowski | Ryszard | 1963-03-23 | Olsztyn | POL | 01:21.41 | - | 01:08.55 | 156 |
- | Opajdowski | Dariusz | 1962-02-04 | Gromadka | POL | DNS | - | DNS | 0 |
- | Pietrzak | Waldemar | 1959-08-24 | Miłonice | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M60] - 400m (2)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kostra | Zbigniew | 1955-01-01 | Wejherowo | POL | 01:12.75 | - | 58.73 | 467 |
2 | Wójcik | Julian | 1954-02-10 | Stargard | POL | 01:21.41 | - | 01:05.72 | 228 |
[M65] - 400m (4)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Hoffmann | Zygfryd | 1951-01-26 | Stargard | POL | 01:14.99 | - | 57.77 | 506 |
2 | Niezgoda | Stanisław | 1949-05-10 | Głogów | POL | 01:18.36 | - | 01:00.37 | 403 |
3 | Grygorowicz | Bogdan | 1949-02-08 | KS Metraco Polkowice | POL | 01:26.49 | - | 01:06.63 | 203 |
- | Apostoł | Marian | 1952-09-28 | Kraków | POL | DNS | - | DNS | 0 |
800m (22) | |||||||||
[K35] - 800m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Pawłowska | Dorota | 1980-03-13 | Zamek Kurzętnik | POL | 02:37.63 | - | 02:32.40 | 650 |
[K40] - 800m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Brulińska | Monika | 1976-08-02 | Płock | POL | 02:59.45 | - | 02:46.69 | 473 |
[K60] - 800m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Gulbicka | Halina | 1957-09-21 | Dobre Miasto | POL | 04:27.64 | - | 03:26.03 | 131 |
[M35] - 800m (4)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kupiec | Tomasz | 1982-05-31 | Rozbiegane Dobczyce | POL | 02:10.90 | - | 02:07.21 | 605 |
2 | Witkowski | Paweł | 1979-07-16 | Wieliszew Heron Team | POL | 02:13.97 | - | 02:10.19 | 543 |
3 | Zimny | Emanuel | 1981-01-28 | Sochaczew | POL | 02:14.91 | - | 02:11.11 | 525 |
4 | Bralski | Andrzej | 1980-08-14 | #ZabieganiNocą | POL | 02:30.23 | - | 02:25.99 | 271 |
[M40] - 800m (3)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Sekieta | Radosław | 1976-04-13 | MLUKS Rawa Mazowiecka | POL | 02:11.79 | - | 02:03.74 | 681 |
2 | Trębski | Krzysztof | 1975-09-13 | Okonek | POL | 02:20.05 | - | 02:11.49 | 517 |
- | Kobiałka | Konrad | 1978-01-08 | Warszawa | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M45] - 800m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Tereszczuk | Karol | 1972-02-22 | Piła | POL | 02:29.05 | - | 02:14.98 | 451 |
[M50] - 800m (4)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Miduch | Ryszard | 1964-01-19 | Puławy | POL | 02:20.05 | - | 02:02.07 | 720 |
2 | Gościniak | Włodzimierz | 1965-02-18 | Wilkowyja | POL | 02:20.47 | - | 02:02.43 | 711 |
3 | Listowski | Andrzej | 1968-09-26 | Bielsko-Biała | POL | 02:26.15 | - | 02:07.38 | 601 |
4 | Sekowski | Marek | 1966-04-25 | Biegi Grodzisk Mazowiecki | POL | 02:33.70 | - | 02:13.96 | 470 |
[M55] - 800m (4)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Kwiatkowski | Ryszard | 1963-03-23 | Olsztyn | POL | 02:55.54 | - | 02:26.84 | 259 |
2 | Wiese | Grzegorz | 1961-12-20 | Grom Więcbork | POL | 03:31.63 | - | 02:57.03 | 9 |
- | Nowak | Stanisław | 1963-01-14 | Warszawa | POL | DNS | - | DNS | 0 |
- | Opajdowski | Dariusz | 1962-02-04 | Gromadka | POL | DNS | - | DNS | 0 |
[M65] - 800m (2)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Dziekoński | Tadeusz | 1950-08-29 | Białystok | POL | 02:45.09 | - | 02:05.62 | 639 |
2 | Werecki | Zygmunt | 1950-07-17 | Zduńska Wola | POL | 03:00.83 | - | 02:17.59 | 404 |
[M70] - 800m (1)    NULL | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Szymański | Jerzy | 1944-03-08 | Kurzętnik | POL | 04:22.68 | - | 03:08.89 | 0 |
Sztafeta 4x200m (0) | |||||||||
[M35] - Sztafeta 4x200m (0)    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Bralski Andrzej, Cuber Wojciech, Trębski Krzysztof, Góra Sylwester | 02:05.43 | - | - | - | ||||
[M40] - Sztafeta 4x200m (0)    | |||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
1 | Grzybowski Przemysław, Pęczek Adam, Kwapisz Marek, Sekieta Radosław | 01:51.68 | - | - | - |